מהו אקדח טראומטי גראנד פאוור T11?

אקדח גרנד כוח T-11 נעשה על ידי החברה "צמח אותם. Dagtereva". T11 פותחה על בסיס של T12 המפורסם, המשימה העיקרית של המעצבים היה להפוך את הגרסה החדשה קומפקטית יותר, ולכן הנשק קיבל ממדים קטנים יותר ומידות, וכתוצאה מכך הוא הפך נוח לשאת אותו בנרתיק. בנוסף, ההבדל העיקרי היה שומר ההדק - הוא חלק בלתי נפרד של המסגרת של האקדח. מנעול דו צדדי הוצג גם, אשר מאפשר לך בקלות לפרק את האקדח. החסרונות העיקריים של T11 הם כוח נמוך שלה, חנות קטנה ועלות גבוהה. כל זה אנו מתארים בפירוט בסקירה שלנו.

גרנד פאוור 11 סקירה: מידע כללי

זה אקדח טראומטי, אשר נטען מחסניות 10x28, יש אורך של 179 מ"מ, גובה של 118 מ"מ רוחב של 38 מ"מ. כאמור, גרסה זו של גרנד פאוור היתה אמורה להיות קומפקטית יותר. כתוצאה מכך, אורך, בניגוד T12, הופחת על ידי 9.5 מ"מ, גובה של 18 מ"מ, רק רוחב נותר ללא שינוי. כמו כן, הנשק הפך קל יותר - 737 גרם לעומת 812 גרם T12. עם מימדים כאלה, האקדח נוח לשאת נרתיק.

להקטין את גודל האקדח התברר על ידי שינוי העיצוב של הידית. אז, ב ZID נטוש backplates להחלפה. לכן, הידית הפכה קצר יותר רזה, זה לא היה כל השפעה על נוחות. לפיכך, המשימה העיקרית הושלמה על ידי היזם - T11 הפך קומפקטי יותר, אשר חשוב עבור כלי נשק המשמש להגנה עצמית בחיי היומיום. אנו יכולים לומר כי נשק זה הפך סוג של T12 כוונון.

עבור ירי זה אקדח 10x28 מחסניות משמשים. למעשה, מחסניות 10x22 הישן עבר כוונון, וכתוצאה מכך 10x28, אשר משמשים רק ב T11. חיובים חדשים הפכו להיות עמיד יותר בשל העובדה כי אורך השרוול גדל. שלב זה מעצבים צמצמו למינימום את האפשרות של חסימת מחסניות 10x28.

המאפיינים הטכניים של המכשיר הינם כדלקמן:

• מחסניות 10x28;
  • אורך של 179 מ"מ;
  • 85 מ"מ - אורך החבית;
  • גובה 118 מ"מ;
  • רוחב של 36 מ"מ;
  • משקלו של האקדח המשוחרר הוא 738 גרם;
  • חנות מחזיקה 10 חיובים.

גרנד Power T 11 סקירה: התקן

מכשיר טראומטי מסוג זה, הנוח לנשיאת נרתיק, פועל על בסיס מערכת עם שער חופשי. המדריך הייחודי Picatinny, שהוא אחד המאפיינים העיקריים של הנשק הזה, ממוקם בחלק הקדמי של המסגרת, על פני השטח התחתון. בבסיס של מסגרת פלסטיק הוא מסגרת מתכת שהופכת את האקדח הזה עמיד יותר. הקומפקטיות של הכלי הושגה בשל העובדה כי המעצבים היו מסוגלים להציב מדריכים בתוך מסגרת להזיז את הדיור ואת התריס ואת ההדק עצמו.

הקנה של נשק זה יש גם עיצוב מעניין. אז, זה נעשה ללא סעיף המאיץ, החלק התחתון הוא מצויד בגומחה כפולות, אשר קרוב מאוד לשעמם. בחלק התחתון של תא המטען יש עובי של לא יותר ממילימטר אחד. מתחת לחבית עצמה מוסתר המדריך הראשי, אשר אחראי על הפעולה של מעיינות לחזור. מנגנון ההדק של האקדח נעשה נוח מאוד עבור היורה. יש לה מפעולה כפולה פעולה, אשר יש מיקום פתוח. יש גם נתיך שלא יאפשר לבצע ירייה אקראית בנרתיק.

הפתיל נעשה כך שהיה נוח להשתמש בו כאנשים עם יד ימין, ועם שמאל. זה מיושם בשל העובדה כי מנופים של שליטה שלה ממוקמים משני צדי T11. היזמים לא התעכבו על זה, והחליטו לעשות את הכפתורים של החנות, את ידיות השקף ואת תפס הבריח משני הצדדים. מצד אחד, זוהי החלטה טובה, כך שהם יכולים לשלוט בנוחות הן את השמאל והן את יד ימין. מצד שני, בגלל זה, האקדח הטראומטי הפך הרבה יותר רחב, אשר מקטין את האפשרויות ללבוש אותו בחשאי נרתיק.

עבור מכוון יש מראה מול פלסטיק, אשר ניתן להסיר בקלות, ואת המראה האחורי, אשר יכול להיות מותאם כך שיתאים לאורך הציר האופקי. אין נקודות לבנות על המראה. החנויות נעשות על פי הטכנולוגיה של חיובים פעמיים שורה תיבת, שבו 17 מחסניות טראומטית 10x28 ממוקמים. בעת שימוש במחסניות, הן מסודרות בשורה אחת.

כאשר ניתוח T11, אשר יכול להיות בחשאי ונוח נשא בנרתיק, אין שום דבר קשה. זה מספיק רק כדי למשוך את הבריח טעון האביב פלדה. ראוי לציין כי המערכת נלקחה מן האקדח Glock המפורסם כבסיס לשיטה זו. היא היתה מיושמת היטב על האקדח הטראומטי הזה. כדי להרכיב מחדש את הנשק, עליך גם למשוך את הבריח פלדה של הבריח.

גרנד Power T11 סקירה: ביקורות הבעלים

ההמלצה הטובה ביותר לקנות אקדח, שמחירה הוא 40-50,000 רובל, הוא סקירה מן הבעלים האמיתי של הנשק. הכנו עבורך סקירה של משתמש שהסכים לשתף את הרושם שלו בשימוש ב- T-11:

"זה היה מאוד משמח כי היזמים שללו את הגרסה החדשה של מכלול הפגמים של בעלי T12, והאקדח החדש קיבל משומר עליתי מונוליטי המכוסה בקונכייה מפלסטיק, הנשק היה פשוט, הוא נעשה באמצעות תפס קפיצי דו-כיווני. החלקה המאיצה נעשתה קצרה יותר, העמקים הוסרו, כרסום עמוק של החלק התחתון של הגזע הופיע. החלק התחתון עובי עכשיו על 1 מ"מ, וזה חדשות טובות.

הידית עברה כוונון משמעותי: היא נעשתה עבה וצרה יותר. למען האמת, בהתחלה זה היה מאוד לא נוח, עכשיו זה פחות או יותר בשימוש, אבל עדיין לא מה שנדרש. אני חושב שזה יהיה מאוחר יותר. נוח ללבוש T11 בנרתיק. עד עכשיו, אני לא מרגיש שהנשק הוא שלוחה של היד שלי. למרות זאת היא מחלה ידועה של כל גרסאות קומפקטיות של אקדחים בגודל מלא, אתה רק צריך להתרגל לזה, כי הרעיון של סודיות מקסימלית של לובש הוא בלב ליבה של הגנה עצמית. USM וגופים ממשלתיים לא קיבלו שינויים. הצמצם נעשה קל יותר, מה שגורם לירי יותר נוח.

אני חושב שהחתך בחלק התחתון של תא המטען גדול מדי. כן, זה מקטין את מחיר הנשק, אבל נשאלת השאלה על אמינות ועמידות. אם הייתי שיכור פחות, הייתי שם את T11 מוצק "5" עבור טכנולוגיות חדשות לתקן שגיאות של אחי הבכור, ואני רק לשים "4".

לסיכום, אנו יכולים לומר כי T12 עבר כוונון רציני, וכתוצאה מכך אקדח הגנה עצמית מעניין הופיע, אשר יכול להיות בנוחות בחופשיות משוחק בנרתיק. תחמושת 10x28 יש כוח מקובל עבור נשק השייכים לקטגוריה זו. אנו מקווים כי הסקירה שלנו סייעה לך לגלות מה גרנד Power T11 הוא ואם אתה רוצה לקנות את זה, היית משוכנע על פי בחירתך.